Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

AKTUALNOŚCI DomPortal

AKTUALNOŚCI

Aluprof rusza z kampanią "Panuj nad klimatem, panuj nad kosztami"Jako lider w produkcji systemów aluminiowych dla budownictwa Aluprof od lat podejmuje działania na rzecz ochrony środowiska naturalnego.

Czytaj więcej...

Znamy nowe taryfy za gaz i energię elektryczną - ile zapłacimy za ogrzewanie domów po 1 lipca 2024 ?


PORT PC opublikował prognozy kosztów ogrzewania budynków jednorodzinnych w III kwartale 2024 r. z uwzględnieniem najnowszych taryf zatwierdzonych przez prezesa Urzędu Regulacji Energetyki. Jak wynika z wyliczeń, koszty ogrzewania po 1 lipca 2024 r. zmienią się istotnie, szczególnie w przypadku kotłów gazowych i elektrycznych pomp ciepła. W najlepszej sytuacji będą użytkownicy pomp ciepła − tutaj koszty spadły o 10%.

Czytaj więcej...

Rosnąca rola Silversów w gospodarceW dynamicznym świecie biznesu firmy poszukujące nowych rozwiązań kadrowych muszą stawić czoła wyzwaniu zarządzania zespołami składającymi się z pracowników różnych pokoleń.

Czytaj więcej...

Produkty od ręki i profesjonalny doradca, czyli sklepy offline nadal na topieMimo coraz bardziej rozbudowanych możliwości e-commerce Polacy wciąż cenią sobie zakupy stacjonarne – wynika z badań przeprowadzonych przez SW Research na zlecenie MediaMarkt Polska. Klienci wskazują m.in. na możliwość zobaczenia i przetestowania produktu na żywo (44,8% respondentów) oraz porównania różnych urządzeń (36,7%), jako największe zalety odwiedzania sklepów.

Czytaj więcej...

MediaMarkt otwiera nowe sklepy w Polsce!Znana sieć z elektroniką użytkową MediaMarkt już 27 czerwca otwiera dwa nowe sklepy - w Rumi oraz Lesznie. Po raz pierwszy w Polsce pojawi się zupełnie nowy format sklepów - Xpress znany już i ceniony w Europie. W tym roku odświeżono również 10 sklepów, a na horyzoncie widać już następne otwarcia i renowacje. W ostatnich miesiącach marka wystartowała także z nową platformą zakupową online oraz aplikacją mobilną – zapowiada się więc naprawdę obiecująco!  

Czytaj więcej...

Wakacje, czyli jak zabezpieczyć dom przed włamaniemWakacje to czas, kiedy myślimy o dłuższym wypoczynku i planujemy wyjazdy. Z pewnością nikt nie chce doświadczać sytuacji, kiedy po powrocie czeka na niego obrabowany dom. Niestety w wakacje złodzieje – wykorzystując urlopową nieobecność właścicieli, ich nieostrożność lub słabe zabezpieczenie domostwa – zaczynają wytężoną pracę i obserwację terenową. Do kradzieży często dochodzi właśnie podczas wakacyjnego wyjazdu. Jak zatem trafić na urlop bez obaw o dobytek? Warto znać podstawowe zasady antywłamaniowe i zwrócić uwagę na okna i drzwi.

Czytaj więcej...

ALURON: Niekonwencjonalne sposoby wykorzystania aluminium w budownictwieJeszcze kilka lat temu aluminium uważane było za „zimne” i nienadające się do domów jednorodzinnych. Dziś przebojem podbija wspomniany rynek, zapewniając inwestorom większą swobodę aranżacji przestrzeni oraz możliwości technologiczne, które są niedostępne w przypadku PVC i drewna.

Czytaj więcej...

Szymon Marciniak ambasadorem marki AluprofMiędzynarodowy sędzia piłkarski wesprze działania marketingowe lidera rynku systemów aluminiowych

Szymon Marciniak, międzynarodowy sędzia piłkarski, został ambasadorem marki Aluprof – dostawcy innowacyjnych systemów aluminiowych przeznaczonych do produkcji okien, drzwi, fasad i osłon przeciwsłonecznych.

Czytaj więcej...