Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

CS4120 akumulatorowa piła łańcuchowa to idealne narzędzie do prac ogrodowychOdkryj moc i wygodę cięcia piłą łańcuchową BLAUPUNKT CS4120, zaprojektowaną z myślą o najwyższej wydajności i maksymalnym komforcie pracy. Idealna dla przydomowych majsterkowiczów oraz entuzjastów ogrodnictwa.

Model CS4120 łączy w sobie zaawansowaną technologię z niezawodnością, jakiej potrzebujesz, aby sprostać każdym wyzwaniom. Wyposażona w wysokiej mocy silnik bezszczotkowy zapewnia bezkonkurencyjną wydajność cięcia. Koniec z uciążliwymi kablami! Nasza akumulatorowa piła łańcuchowa oferuje pełną swobodę ruchu, umożliwiając pracę w trudno dostępnych miejscach i na dużych obszarach. Zoptymalizowana pod kątem komfortu użytkownika jest lekka i posiada ergonomiczny gumowany uchwyt, co zmniejsza zmęczenie podczas długotrwałego użytkowania.

Zapomnij o głośnych, uciążliwych narzędziach. Nasza piła działa cicho, co sprawia, że jest idealna do pracy w miejscach, gdzie hałas może być problemem. Prosty system napinania łańcucha bez użycia narzędzi oraz szybka wymiana akumulatora sprawiają, że obsługa piły jest niezwykle łatwa i wygodna. Automatyczne smarowanie łańcucha poprawia komfort pracy i dba o żywotność osprzętu. Wyposażona w zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, takie jak automatyczny hamulec łańcucha i system blokady przypadkowego włączenia, piła łańcuchowa CS4120 zapewnia pełną ochronę podczas pracy. Idealna do przycinania drzew, krzewów i cięcia drewna opałowego, doskonała dla ogrodników oraz właścicieli, sprawdza się w miejscach, gdzie dostęp do źródeł zasilania jest ograniczony.

Bezszczotkowy silnik, napięcie akumulatora 18V, długość prowadnicy 30 cm oraz waga 3,16 kg tworzą ten model idealnym do prac ogrodowych. Piła łańcuchowa CS4120 zasilana jest akumulatorami serii Blaupunkt One DNA 18V (brak w zestawie). Zalecana pojemność akumulatora to 4Ah (BP1840) lub 5Ah (BP1850). Akumulatory Blaupunkt One DNA 18V są kompatybilne z wszystkimi elektronarzędziami oraz narzędziami ogrodowymi serii Blaupunkt One DNA 18V. Nie czekaj! Wybierz Blaupunkt CS4120 i ciesz się niezrównaną wydajnością oraz komfortem pracy w każdych warunkach.

BLAUPUNKT / 2N-Everpol
press box