Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

PGE zaprasza do udziału w Zielonej Loterii
PGE Obrót ogłasza loterię dla swoich klientów. Jej celem jest promocja elektronicznych rozwiązań dla klientów PGE m.in. eFaktury i elektronicznego Biura Obsługi Klienta. Do wygrania jest samochód elektryczny, elektryczne rowery i hulajnogi. Akcja rozpoczęła się 10 czerwca i potrwa do 21 lipca br.W loterii może wziąć udział każdy klient indywidualny PGE Obrót, który w czasie jej trwania zarejestruje się na stronie www.zielonaloteriapge.pl oraz zrealizuje przynajmniej jeden z określonych w regulaminie warunków: założy konto w elektronicznym biurze obsługi klienta (eBOK) lub w aplikacji Moje PGE i powiąże profil z kontem rozliczeniowym, aktywuje zgodę na korespondencję elektroniczną, w tym PGE eFakturę lub skorzysta z jednej ze wskazanych w regulaminie loterii ofert.

Za każdą z wymienionych czynności, jak również za aktywowanie zgód marketingowych, uczestnik loterii otrzyma określoną liczbę losów.

Naszym celem jest to, aby jak najwięcej klientów PGE Obrót korzystało z elektronicznych rozwiązań, które oferujemy. To nie tylko wygoda i bezpieczeństwo, ale również ekologia. Z tradycyjnej faktury na rzecz elektronicznej zrezygnowało już ponad 2 miliony klientów, co oznacza oszczędności w zużyciu papieru na poziomie ok. 5,5 mln kartek rocznie. Dużą popularnością cieszą się także PGE eBOK i aplikacja Moje PGE, z których korzysta ponad milion użytkowników
– podkreśla Agnieszka Martyniuk p.o. Prezes Zarządu PGE Obrót.

W trakcie 6 tygodni trwania loterii odbędzie się 6 losowań i na koniec jedno losowanie nagrody głównej. Główną nagrodą jest samochód elektryczny marki Kia. Do wygrania są także elektryczne rowery i hulajnogi oraz karty płatnicze zasilone kwotą 3 tysięcy złotych.
Za organizację akcji odpowiada agencja Unique One z siedzibą w Warszawie.

Szczegółowe informacje dotyczące loterii znajdują się na www.zielonaloteriapge.pl .

PGE OBRÓT
press box